🌟 Zaproszenie na warsztaty WE Lead Food – moc kobiet w sektore żywnościowym! 🌟

 

🌱 Odkryj przyszłość zrównoważonej żywności razem z WE Lead Food! Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić na wyjątkowe warsztaty skierowane do kobiet, które chcą rozwijać swoją pasję i profesję w branży żywnościowej. Od badań naukowych, przez innowacyjne start-upy, aż po strategiczne role w wielkich korporacjach – kobiety od lat są motorem zmian w żywności i rolnictwie.

👩‍🍳 Zapraszamy Was do Brain Embassy w Warszawie na bezpłatne warsztaty WE Lead Food, gdzie będziesz miała okazję do nauki, wymiany doświadczeń i inspiracji. To już trzecia edycja tych prestiżowych spotkań w Polsce, realizowana dzięki strategicznemu partnerstwu z Instytutem Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności, członkiem sieci EIT Food.

📅 Data: 11 czerwca 2024 r. 📍 Miejsce: Brain Embassy, ul. Konstruktorska 11, Warszawa

🌐 Zgłoszenia: Zarezerwuj swoje miejsce i bądź częścią tej wyjątkowej inicjatywy, która łączy kobiety z całej Europy w dążeniu do zdrowszego, bezpieczniejszego i bardziej zrównoważonego systemu żywienia.

🌟 Dołącz do nas i stań na czele zmiany! Więcej informacji na temat programu warsztatów i szczegółów rejestracji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by rozwijać swoje kompetencje i wpływać na przyszłość sektora żywieniowego!