✨ Odkryj magię światła i odpocznij w Parku Iluminacji! 🌌

Po intensywnym okresie sesji, Park Iluminacji w Ogrodzie Botanicznym UMCS zaprasza na niezapomnianą podróż przez „Historię Światła”. To idealna okazja, aby zanurzyć się w inspirującym świecie światła i odpocząć przed kolejnym semestrem.

Lumina Park powraca do Lublina z nową odsłoną, prowadząc zwiedzających przez kilkanaście fascynujących krain. Od strefy ognia, poprzez kandelabry, aż po zjawisko bioluminescencji zwierzęcej i zorzę polarną – każdy znajdzie coś dla siebie. To nie tylko spacer, ale też podróż edukacyjna, podczas której odkryjesz tajemnice Drogi Mlecznej, zjawisko pioruna w mitologii słowiańskiej i greckiej, czy rolę, jaką księżyc odgrywa w miłości.

Dodatkowo, nowość tego sezonu to gra przeglądarkowa inspirowana tematyką Parku. Wystarczy zeskanować kod QR przy wejściu, aby w pełni zanurzyć się w tematycznej przygodzie, mając przy sobie tylko telefon.

Nie zapominajmy o aspekcie społecznym – z każdego sprzedanego napoju 1 zł zostanie przekazane na cele charytatywne, wspierając Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. To nie tylko szansa na magiczne chwile, ale i możliwość wsparcia ważnej sprawy.

Park Iluminacji to więcej niż atrakcja – to miejsce, gdzie nauka spotyka się z rozrywką, a odpoczynek łączy się z inspiracją. Idealne miejsce na naładowanie baterii przed nowymi wyzwaniami akademickimi.

Sprawdź godziny otwarcia i ceny biletów na bilety.luminapark.pl i dołącz do nas w tej wyjątkowej podróży światłem!

🌠 #ParkIluminacji #HistoriaŚwiatła #OdpoczynekPoSesji #Inspiracja #LuminaParkLublin

______________________________
Związek Uczelni Lubelskich tworzą:
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Politechnika Lubelska
Uniwersytet Medyczny w Lublinie – UMLub
KUL, The John Paul II Catholic University of Lublin