Politechnika Lubelska Nowym Ambasadorem Województwa Lubelskiego!

Z dumą ogłaszamy, że Politechnika Lubelska została uhonorowana tytułem #Ambasadora #Województwa #Lubelskiego w kategorii INSTYTUCJA podczas uroczystej Gali 3 lutego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. To już 25. edycja tej prestiżowej nagrody, przyznawanej tym, którzy z pasją i zaangażowaniem promują i budują dobre imię naszego regionu.
Decyzja kapituły, w skład której weszli przewodniczący Sejmiku, marszałek, członkowie Zarządu Województwa Lubelskiego oraz redaktorzy naczelni lokalnych mediów, jest potwierdzeniem nie tylko wysokiego poziomu naszej Uczelni, ale również jej kluczowej roli w rozwoju Lubelszczyzny.
Rektor Politechniki Lubelskiej, prof. Zbigniew Pater, podkreśla, że to wyróżnienie świadczy o 70-letnim zaangażowaniu uczelni w edukację, promowanie osiągnięć naukowych i wspieranie inicjatyw społecznych, kulturalnych i gospodarczych na skalę krajową i międzynarodową.
Jesteśmy dumni, że możemy się przyczyniać do promocji Lubelszczyzny i kontynuować tradycję ambasadorstwa, która trwa od 1999 roku. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności.
👏 Gratulacje dla wszystkich laureatów i nominowanych w tegorocznej edycji! Razem tworzymy lepszą przyszłość dla Lubelszczyzny.