II Piknik Młodych Ekonomistów – zaproszenie

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych rozwojem w dziedzinie finansów do udziału w II edycji Pikniku Młodych Ekonomistów, organizowanego przez Koło Naukowe Zarządzania Finansami „PROFIT” z Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Wydarzenie odbędzie się 12 czerwca 2023 roku na terenie Politechniki Lubelskiej.

Celem pikniku jest rozwijanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu controllingu finansowego i zarządzania oraz tworzenie okazji do wymiany doświadczeń między studentami kół naukowych z całego kraju. Dzięki różnorodnym szkoleniom oraz spotkaniom z przedstawicielami różnych instytucji, uczestnicy będą mieli okazję poznać praktyczne aspekty pracy w sektorze finansowym, rozwijać swoje zainteresowania oraz pasje, a także nawiązać cenne kontakty.

Piknik Młodych Ekonomistów to wydarzenie, które przyciąga studentów z całego kraju i pozwala na pokazanie regionu jako przyjaznego innowacyjnym inicjatywom naukowym. Współpraca uczelni z firmami zewnętrznymi przyczynia się również do pozytywnej oceny potencjalnego rynku pracy dla młodych naukowców. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i do odkrycia fascynującego świata finansów!

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia:

https://sites.google.com/view/piknik-mlodych-ekonomistow/strona-g%C5%82%C3%B3wna