LublinUp! – ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU

Za nami Gala Finałowa międzyuczelnianego konkursu LUBLIN UP!

Uroczystość odbyła się w Auli III Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 40.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Laureatami pierwszej edycji konkursu zostali:

Zespół Pani Aleksandry Pazery „Apteka przyszłości” – I miejsce i voucher w wysokość 12 tys. zł brutto.
Zespół Pana Adriana Misztala „Mączka” – II miejsce i voucher w wysokości 8 tys. zł brutto.
Zespół Pani Julii Matczyszyn „POOPsy” – III miejsce i voucher w wysokości 5 tys. zł brutto.

Przypominamy, że celem konkursu LUBLIN UP! jest zidentyfikowanie najlepszych projektów o największym potencjale biznesowym oraz wsparcie osób młodych w komercjalizacji pomysłów biznesowych. To szansa na zdobycie nie tylko cennych nagród, ale także unikalnego doświadczenia i zaprezentowanie swojego pomysłu przed jury oraz potencjalnymi kontrahentami.

Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, finalnie dziesięć zespołów przez blisko dwa miesiące pracowało nad swoimi pomysłami biznesowymi. To właśnie one charakteryzują się innowacją oraz najlepiej wpisują się w inteligentne specjalizacje Miasta Lublin określone w Strategii Lublin 2030 tj.: przemysł motoryzacyjny i maszynowy, zdrowe społeczeństwo, inteligentne sieci i ICT, zautomatyzowane przetwórstwo spożywcze i żywność funkcjonalna, procesy chemiczne i produkty chemii specjalistycznej, nowoczesne usługi biznesowe.

W imieniu organizatorów tj. Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Gminy Lublin wszystkim Laureatom i Laureatkom serdecznie gratulujemy.